Posjetila nas je Pravobraniteljica za osobe sa invaliditetom Anka Slonjšak sa zamjenicom Mirom Pekeč Knežević. Uz Pravobraniteljicu i zamjenicu svojom nazočnošću našu malu svečanost uveličali su pročelnik za društvene djelatnosti prof.Veljko Bertak ispred Grada Dugo Selo, ispred Gradske organizacije SDP-a suorganizatora humanitarnog koncerta LADO predsjednik Stjepan Štefinovec, urednik Borivoj Zimonja ispred Radio Martina, novinarka Iva Grgić Ozimec ispred Dugoselske kronike, predsjednica Udruge “Štagalj” Mirjana Sačer Bobanac, fan naše Udruge umirovljena ravnateljica dugoselskog Centra za socijalni skrb prof. Marija Belajić, veliki prijatelj Udruge gospođa Ružica Lučić, kao i predstavnici-korisnici naše Udruge. Dok za posebni ambijent pobrinuli su se virtuoz na arapskoj lutnji, umjetnik Dražen Franolić i pjesnikinja Mirjana Sačer Bobanac.